Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı

Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı

Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İzmir Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu ile 2019 yılı Eylül ayında Bilişim Hukuku Yaz Kampı’nın ilkinin gerçekleşmesinin ardından 2020 yılında İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu ile online olarak Kasım ayında 2.si gerçekleştirilmiştir. Gerçekleşen Online Bilişim Hukuku Yaz Kampı’na 12 farklı ildeki baronun mensubu avukatların katılımının ve etkinliğin ulaşılabilir olmasının sebebiyle Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu olarak geleneksel hale gelmesi planlanan “Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı”nı her yıl Nisan ayının 2. haftasında düzenleme yolunda önemli bir adım atıyoruz. Alanında uzman değerli konuşmacılarla önemli konuları içeren Online Bilişim Hukuku Bahar Kampını 12-13-14-15-16-17 Nisan 2021 tarihlerinde 6 gün ve 20:00-22:45 saatleri arasında 3’er konu başlığı içeren seminerler ile düzenliyoruz. Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu ortaklığında düzenlenecek Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı eğitimi sonunda BMDD-CENG ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu tarafından onaylı katılım sertifikası verilecektir.

*Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı 12-13-14-15-16-17 Nisan tarihleri olmak üzere 6 gün sürecek ve 20:00’da başlayacaktır.
*Online kampımız ücretlidir.
*Başvuru sonucunda sizinle iletişime geçilecektir.
*Detaylı bilgi ve başvuru formuna bhbk.bmdd-ceng.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için bize (+90) 850 532 26 33 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.