Cyber Defense Camp yoğun istek üzerine tekrar başlıyor.

Cyber Defense Camp yoğun istek üzerine tekrar başlıyor.

Cyber Defense Camp, yoğun istek üzerine tekrar 21 Eylül’de sizlerle buluşuyor!
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ortaklığında düzenlenecek online siber savunma eğitimi sonunda ISUBÜ SİBEM ve derneğimiz tarafından onaylı “Siber Savunma Uzmanlık Eğitimi” sertifikasına sahip olabilirsiniz.
Cyber Defense Camp her biri 15’er dersten oluşan 3 seviyede düzenlenecektir: Green Team (Başlangıç Seviye), Blue Team (Orta Seviye) ve Red Team (Uzman Seviye). Eğitimler uygulamalı ve detaylı verilecek; her seviye sonunda Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği onaylı sertifika verilecektir. 3 seviyenin de bitirilmesi sonucunda “Siber Savunma Uzmanlık Eğitimi” sertifikası verilecektir. Toplam 45 dersten oluşan online kampımız ücretlidir. Detaylı bilgi ve başvuru formuna https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeH8ohY5gosVez0L4PZ7vemM5eiOysaL11BRaZq4gNXesghEQ/viewform adresinden ulaşabilirsiniz.
Tüm sorularınız için bize (+90) 850 532 26 33 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
*Kontenjan 10 kişi kalmıştır.
*Eğitim ile ilgili detaylı bilgi başvurulardan sonra mail yoluyla yapılacaktır.
*21 Eylül 2020 tarihinde 1.seviyeyi tekrar ederek başlıyoruz.