Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Rotary 2440. Bölge Dijital Dönüşüm Komitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Rotary 2440. Bölge Dijital Dönüşüm Komitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fehmi ÖZKANER ile Rotary Kulüpleri – 2440. Bölge Federasyonu Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 Komitesi Başkanı Altan YÜCEL tarafından Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Rotary 2440. Bölge Dijital Dönüşüm Komitesi arasında işbirliği protokolü imzalandığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.
Bu protokolle birlikte; dernek ve bölge federasyonunun ortak projelere imza atması, birbirlerinin faaliyetlerini desteklemesi ve kendi uzmanlık alanlarına göre destekler sunmaları gibi hususlar amaçlanmaktadır.
Türkiye Bilişim Derneği ve Ankara Bahçelievler Rotary Kulübünün 2 sene önce başlattığı Siber Zorbalık ve Güvenli Internet Projesi 10 farklı ilde 7000 öğrenciye eğitim vermiştir. Proje bu sene Rotary 2430. Bölge Teknoloji ve Çocuk Komitesi ile bölge genelinde bir proje olmuştur. Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Türkiye Bilişim Derneği arasında yapılan protokol kapsamında, Rotary 2440. Bölge Dijital Dönüşüm Komitesi altında yer alan Teknoloji ve Çocuk Komitesi, Konak ve Bostanlı Rotary Kulüpleri ortaklığı, Rotaract 2440. Bölge Brt yönetimi destekleri ile bu yıl gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.
Protokolümüzün güzel ve verimli çalışmalar getirmesini temenni ederiz.